Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 6 cm |
| Package | No |
| Model Number | For Samsung galaxy Tab Pro S 12inch SM-W700 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Brand Name | Kencussung |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Color | Transparent |
| Compatibility | For Samsung galaxy Tab Pro S 12 |
| Compatibility 1 | For Samsung galaxy Tab Pro S 12inch |
| Compatibility 2 | For Samsung Tab pro S 12 W700 |
| Size | 19.5cm*28.6cm |
| Thickness | 0.3mm |
| Hardness | 9H |
| Compatibility 3 | For Samsung Tab pro S 12inch W700 |
Instock
There are no reviews yet.