Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Net Weight | 10-20g |
| Battery Life Up To | NA |
| Working Time(H) | 4 |
| Charging Time(H) | 2 |
| Feature | Magnetic Suction |
| Length | 15.5cm |
| Material | Plastic |
| Application | others |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | For Apple |
| Origin | Mainland China |
| Model | LS302 Pencil |
Instock
There are no reviews yet.