Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | For Teclast T50 Plus / Teclast T50 Max / Teclast T50HD 11" 2024 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable brands | For TECLAST |
| Compatible models 01 | For Teclast T50 Plus 11" Released in 2024 Glass |
| Compatible models 02 | Tempered Glass Film for Teclast T50 Max 2024 11" |
| Compatible models 03 | Screen Protector for Teclast T50 HD 2024 11 inch |
| For Tablet size | For 257.10 x 169.20 x 7.80 mm |
Instock
There are no reviews yet.