Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 9.7 |
| Package | Foam Box |
| Model Number | For Samsung |
| Material | Tempered Glass, Nano-coated Tempered Glass Film |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Brand Name | ixuaner |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Drop Shipping | Support Dropshipping, Whole Sale for phone cristal templado |
| Surface hardness | 9H Hardness |
| Thickness | 0.3 mm Flat Vertical section |
| Feature | Nano-coating, HD, 9H Surface Hardness, Anti-shock, Anti-scratch |
| Screen Protector Type | Clear Tempered Glass Screen Protector |
| Usage | Protect phone screen from dust and scratch |
| Sales model | Retail, Wholesale |
| Type | Tablet Accessories Screen Protectors |
| Compatible 1 | for Samsung Galaxy Tab A 8.0 2017 T380 T385 |
| Compatible 2 | Guard Toughened Arc Edge Safety security front glass protect |
| Compatible 3 | Ultra Thin Tablet Proctive Film HD Temperded Glass Screen |
| Compatible 4 | Screen Protectors |
| Compatible 5 | Dirt-Resistant /Shock-Proof /Anti-Scratch Glass for Tablet PC |
| Compatible 6 | for Samsung Galaxy Tab A 8.0 2018 T387 |
| Compatible 7 | for Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 T290 T295 |
| Compatible 8 | for Samsung Tab A 8.0 2019 S Pen P200 P205 |
Instock
There are no reviews yet.