Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Compatibility | Galaxy Tab S7+ WLAN (Wifi), Galaxy Tab S8 5G, Galaxy Tab S6 Lite WLAN (Wifi), Galaxy Tab S7 WLAN, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S6 Lite 4G, Galaxy Tab S8 Ultra 5G, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S7 FE LTE, Galaxy Tab S6, Galaxy Tab S7 FE WLAN (Wifi) |
| Net Weight | 10-20g |
| Battery Life Up To | forever |
| Standby Time(H) | forever |
| Working Time(H) | forever |
| Charging Time(H) | No need to charge |
| Feature | Magnetic Suction |
| Package | No |
| Length | 15cminch |
| Material | Metal |
| Application | Tablets |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | for Samsung |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.