Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | 11inch |
| Package | Foam box |
| Model Number | For Xiaomi Redmi Pad SE 11" 2023 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Origin | Mainland China |
| Use | PDA |
Instock
There are no reviews yet.