Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 2 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Feature | Shockproof, Drop resistance, Anti-Dust, Soft |
| Package | No |
| Length | 8inch |
| Width | 7inch |
| Model Number | for Samsung Tab A 8.0 T350 T355 Case |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Material | PU, T355 T350 Smart Case Flip |
| Type | Protective Shell/Skin, for Samsung T355 case stand |
| Application Laptop Size | 8" |
| Brand Name | Azipara |
| Origin | Mainland China |
| Color | For Samsung T350 Case |
| Design | For Samsung Tab A 8.0 2015 Case |
| Function | For SamsuFor Samsung Tab A 8.0 T350 smart caseng P3100 smart case |
| Sale | for Samsung Tab A 8.0 Case flip stand |
| Models | For Samsung Tab A 8.0 2015 inch case |
Instock
There are no reviews yet.