Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 8 cm |
| Package | White shipping box |
| Model Number | For 10.1 inch For 245*155mm Universal Tempered Glass Film 245x155mm |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Brand Name | Jimaiqi |
| Use | PDA |
Instock
There are no reviews yet.