Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Package | Foam Package |
| Model Number | For Xiaomi Mi Pad 4 8.0 inch |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Ultra Clear |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Brand Name | JMBHRP |
| Use | PDA |
| Feature 1 | Scratch Proof, Easy to Install, Ultra Clear |
| Feature 2 | For Xiaomi Mi Pad 4 8.0 Glass |
| Feature 3 | For Xiaomi mi pad 4 plus 10.1 tempered glass |
| Thickness | 0.3mm |
| Hardness | 9H |
| Wholesale and Retail | Support |
| Free Gift | Cleaning Kits |
Instock
There are no reviews yet.