Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.286 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Model Compatibility | Galaxy Tab S7 WLAN, Galaxy Tab S7+ WLAN (Wifi), Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S7 FE WLAN (Wifi), Galaxy Tab S8 Ultra 5G, Galaxy Tab S7 FE LTE, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 5G |
| Package | Yes |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Material | Faux Leather |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 11" |
| Brand Name | HUWEI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.