Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 11inch |
| Package | Yes |
| Model Number | For Honor Pad X8a (11 Inch) 2024 Released |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | For Huawei |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Brands | For Honor |
| Applicable Tablet Models | Tablet Tempered Film is Suitable for Honor Pad X8a (11 Inch) Released in 2024 |
| For Tablet size | For 257 x 168.5 x 7.3 mm (10.12 x 6.63 x 0.29 in) |
Instock
There are no reviews yet.