Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | For Teclast P30 2024 / Teclast P30T 2023 (10.1 inch) |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable brands | For TECLAST |
| Compatible models 01 | Screen Protector for TECLAST P30 2024 10.1 inch |
| Compatible models 02 | Tempered Glass Film for TECLAST P30T 2023 10.1 inch |
| For Tablet size | 242.00 x 161.00 x 7.80 mm |
Instock
There are no reviews yet.