Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Brand | For Xiaomi |
| Material | PU |
| Type | With Keyboard |
| Application Laptop Size | 12" |
| Brand Name | LS |
| Origin | Mainland China |
| Model No: Xiao | Mi Tab Ultra |
| Platform | Snapdragon 8 gen2, Deca Core (Latest 10 Core) |
| Standby | One sim+SD card |
| Screen | 12inch HD Full Display 1440*3200 |
| Speaker | 1511 Box Speaker |
| Frequency | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Vibration | Support |
| Colors | Rose gold, Grey, Pink |
| Memory | 12GB/16GB RAM+512GB/1TB ROM |
| Multi Media | MP3/MP4/3GP/FM Radio/Bluetooth |
| Camera | 24MP+48MP |
| Multi Function 1 | Full screen, GPS, Face recognition, Dual SIM, Wi-Fi, Bluetooth4.0, GPS, |
| Multi Function 2 | Gravity Sensor, Alarm, Calendar, Calculator, Audio recorder, |
| Multi Function 3 | WAP/MMS/GPRS, Image viewer, E-Book, World clock, Tasks card, rear flash |
| Languages 1 | English, Russian, Portuguese, Spanish, French, German, Italian, Dutch, |
| Languages 2 | Turkish, Japanese, Korean, Thai, Vietnamese, Arabic, Hebrew, Polish |
| Languages 3 | and other languages from around the world |
| Others | Android OS 13 System |
| Battery | 8800mAh Lithium-ion battery |
| input | TypeC |
Instock
There are no reviews yet.