Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.445 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 7 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Model Number | 1109-1A |
| Brand Name | CatXaa, CatXaa |
| Recommend Age | 12+y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CE | Certificate |
Instock
There are no reviews yet.