Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 2MP |
| Front Webcam Pixels | 2MP |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | Yes |
| Camera | Second Webcam |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 9000mAh |
| Extend Port | DC Jack, Earphone Jack, TF card, Micro USB |
| Tablet Storage Capacity | 64GB |
| Processor Core | Quad Core |
| Operating System | Windows 10 |
| Display Size | 11.6" |
| Feature | ULTRA SLIM, Dual Cameras |
| Memory Capacity | 2GB |
| Processor Model | Intel Atom |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 1366×768 |
| Processor Manufacture | Intel |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | POLISH, Italian, UKRAINIAN, FRENCH, Russian, Chinese, HEBREW, Turkish, English, german, SWEDISH, Greek, Spanish, Portuguese, japanese |
| Brand Name | Glavey |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.