Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 50MP |
| Front Webcam Pixels | 20MP |
| Working Time(H) | 18 |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels, Front Camera, Second Webcam |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes, Yes |
| Cell Capacity | 8600, 8600 |
| Extend Port | TYPE-C, Type-C |
| Tablet Storage Capacity | 512GB, 512GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android 13, Android 13 |
| Display Size | 11", 11" |
| Feature | Dual Cameras, Kids Tablets, Dual Cameras, Kids Tablets |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Display resolution | 2880*1800 |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | Chinese, English |
| Brand Name | XIAOMI |
| Xiaomi Model | Xiao Mi Pad 6 PRO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.