Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | other |
| Front Webcam Pixels | other |
| Battery lifetime | -H |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 8850mAh |
| Extend Port | 3G External |
| Tablet Storage Capacity | 8GB |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Display Size | 11.2 |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Snapdragon |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WLAN |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| Screen type | LCD |
| Resolution | 3200*2136 |
Instock
There are no reviews yet.