Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 8MP |
| Panel Type | OLED |
| Google Play | No |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 10050mAh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 512GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | HarmonyOS3 |
| Display Size | 12.7" |
| Feature | OTG, ULTRA SLIM, Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Processor Manufacture | HUAWEI |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | Huawei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.