Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 20MP |
| Front Webcam Pixels | 8MP |
| Battery lifetime | 6 – 9H |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 8000mAH |
| Extend Port | OTG, TF card, TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android 13 |
| Display Size | 10.36 |
| Feature | OTG, ULTRA SLIM, Dual Cameras, Kids Tablets |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Unisoc |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 2000 x 1200 |
| Processor Manufacture | Unisoc |
| Network | 4G LTE |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | Nenmone |
| nenmone Model | Tab30 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | 2 in 1 Tablets |
| Body | Full Metal |
| CPU Model | Unisoc T616 |
Instock
There are no reviews yet.