Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 21 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | other |
| Front Webcam Pixels | other |
| Charging Time(H) | about 3 hours |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | Yes |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels, Front 32MP+Rear 64MP |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 22000mAh |
| Extend Port | 3G External |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android 13 |
| Display Size | 10.4” |
| Feature | FM, OTG, Dual Cameras, Fingerprint Recognition |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 2000 x 1200 |
| Processor Manufacture | MTK |
| Network | 4G LTE |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | fossibot |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Item Type | Tablet PC |
| CHIP | Helio G99 |
| WIFI | wifi 6 |
| Storage | 8GB+8GB Expansion RAM 256GB ROM |
| Charger | 66W Fast charging |
| SIM card | Nano SIM+Nano SIM OR Nano SIM+TF |
| Supported languages | English, Spanish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Italian, German, French, Russian, Arabic, Malay, Thai, Greek, Ukrainian, Croatian, Czech |
Instock
There are no reviews yet.