Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 22 × 7 cm |
| Second Webcam Pixels | 5MP |
| Front Webcam Pixels | 2MP |
| Standby Time(H) | 10 |
| Working Time(H) | 3-6 |
| Charging Time(H) | 1 |
| Battery lifetime | 3 – 6H |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | No |
| Camera | Second Webcam |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 4000mAH |
| Extend Port | Earphone Jack, SD Card, TF card, USB, TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Processor Core | Quad Core |
| Operating System | Windows 10 |
| Display Size | 10.1" |
| Feature | OTG |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Intel Celeron |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 1280×800 |
| Processor Manufacture | Intel |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | Kcosit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.