Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 50MP |
| Front Webcam Pixels | other |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 10000mAh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Xiaomi HyperOSAndroid U |
| Display Size | 12.4 inch |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Snapdragon |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | XIAOMI |
| Xiaomi Model | Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| screen resolution | 3048*2032 |
| Front camera pixels | 32MP |
Instock
There are no reviews yet.