Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | other |
| Front Webcam Pixels | other |
| Battery lifetime | -H |
| Google Play | Yes |
| Camera | Second Webcam |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 10200mAh |
| Extend Port | Earphone Jack, USB |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Processor Core | Single Core |
| Operating System | Android |
| Display Size | 12.7" |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Processor Manufacture | MTK |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| Processor | MediaTek Dimensity 8300 |
| Screen authentication 1 | Rheinland TUV non reflective certification |
| Screen authentication 2 | Rheinland TUV low blue light certification |
| Screen authentication 3 | Rheinland TUV flicker free certification |
Instock
There are no reviews yet.