Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 8MP |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 6550mAh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | zui15 |
| Display Size | 8" |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Snapdragon |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | Legion Y700 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.