Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | other |
| Front Webcam Pixels | other |
| Camera | Front Camera |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 49.2Wh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 512GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Windows 11 |
| Display Size | 8.68 |
| Feature | OTG |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | AMD-Ryzen |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Processor Manufacture | AMD |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | LEGION Go |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | 2 in 1 Tablets |
Instock
There are no reviews yet.