Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 5MP |
| Front Webcam Pixels | 2MP |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 64GB |
| Operating System | Android 14 |
| Display Size | 10.1" |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | 4GB |
| Processor Model | others |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | BMAX |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.