Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 8MP |
| Front Webcam Pixels | 5MP |
| Working Time(H) | 10H |
| Charging Time(H) | 2.33H |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | No |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 7700mAh |
| Extend Port | USB, TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | HarmonyOS 4.2 |
| Display Size | 11" |
| Feature | ULTRA SLIM, Dual Cameras, Fingerprint Recognition |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Snapdragon |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | Huawei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.