Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 8MP |
| Front Webcam Pixels | 12mp |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Operating System | Android 12 |
| Display Size | 10.8 inch |
| Feature | Dual Cameras, Tablet Pen |
| Memory Capacity | 6GB |
| Processor Model | others |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, german, Chinese, FRENCH |
| Brand Name | SAMSUNG |
| Samsung Model | SAMSUNG Galaxy Tab S9 FE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| size | 254.3mmx165.8mmx6.5mm |
| Model | SAMSUNG Galaxy Tab S9 FE SM-X510 |
Instock
There are no reviews yet.