Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | other |
| Charging Time(H) | 65min |
| Panel Type | OLED |
| Google Play | No |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g, 580G |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 10100mAh |
| Extend Port | 3G External |
| Tablet Storage Capacity | 1TGB |
| Operating System | HarmonyOS 4, HarmonyOS 4 |
| Display Size | 13" |
| Feature | ULTRA SLIM, Dual Cameras, Fingerprint Recognition |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | Huawei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Type | Tablet PC |
| Product Name | HUAWEI MatePad Pro 13.2-inch |
| Screen | 13.2-inch;OLED |
| Resolution | 2880 * 192 |
| RAM | 12GB/16GB |
| ROM | 256GB/-512GB/1TB |
| Front Camera | 16MP |
| Rear Camera | 13MP |
| Dimensions | 289.1mm*196.1mm*5.5mm |
Instock
There are no reviews yet.