Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 8MP |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | No |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 7250mAh |
| Extend Port | OTG, TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | HarmonyO2.0 |
| Display Size | 10.4” |
| Feature | OTG, ULTRA SLIM, Dual Cameras |
| Memory Capacity | 6GB |
| Processor Model | others |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 2000 x 1200 |
| Processor Manufacture | HUAWEI |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | Huawei |
| Huawei Model | HUAWEI MatePad 10.4 2022 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Item Type | Tablet PC |
| Dimensions | 245.2mm*154.96mm*7.35mm |
| ROM | 64GB/128GB |
| RAM | 4GB/6GB |
| Screen | 10.4 inch IPS 2000*1200 |
| CPU | Huawei Kirin 710A |
Instock
There are no reviews yet.