Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 5MP |
| Front Webcam Pixels | 2MP |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 6000mAh |
| Extend Port | 3G External |
| Tablet Storage Capacity | 64GB |
| Processor Core | Quad Core |
| Operating System | Android 11.0 |
| Display Size | 10.1" |
| Feature | OTG, ULTRA SLIM, Dual Cameras, Kids Tablets |
| Memory Capacity | 4GB |
| Processor Model | Unisoc |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 1280×800 |
| Processor Manufacture | Unisoc |
| Network | 4G LTE |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, UKRAINIAN, Greek |
| Brand Name | ADREAMER |
| Adreamer Model | KidsPad10 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Tablet PC |
| feature 1 | feature |
Instock
There are no reviews yet.