Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Gaming, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard |
| Battery Capacity(mAh) | 45Wh |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WLAN, WIFI |
| Touch Screen | YES |
| Expandable storage | No |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR5, DDR5 |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 5.1 GHz, 5.1 GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.0 GHz, 2.0 GHz |
| Number of Cores | 8 |
| Battery lifetime | up to 7 – 9 hour |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlit type | monochrome |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| CPU Brand/Model | Amd ryzen 7 8840u |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg, 770g |
| Screen Refresh Rate | 144Hz, 144Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 206.8 * 144.5*22.2 mm |
| RAM | 16GB, 16GB / 32GB / 64GB |
| Display resolution | 2560×1600, 2560*1600 |
| Operating System | Windows 11, Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Backlit Keyboard, Touchscreen |
| Thickness | ≥20mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 1×USB 3.2 Type C, 3.5 mm Mic Jack, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 8. |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | AMD Radeon 780M |
| Type | Pocket Laptop |
| Brand Name | GPD |
| GPD Model | |
| Origin | Mainland China |
| CPU | R7 8840U/ Ryzen AI 9 365/Ryzen AI 9 |
| GPU | AMD Radeon 780M/880M/890M |
| Hard Disk SSD | 1TB/2TB/4TB |
| sizes | 206.8 * 144.5*22.2 mm |
Instock
There are no reviews yet.