Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | no fire |
| Dimensions | 48cm |
| Battery | no |
| Gender | Unisex |
| Features | Educational, SOFT, Stuffed & Plush |
| Form | 1/6 |
| Model Number | dolls |
| Theme | Movie & TV |
| Type | FASHION DOLL |
| Material | Plush |
| Brand Name | Metoo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y, 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Item Type | Dolls |
Instock
There are no reviews yet.