Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | Desktop charger |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Model Number | UV-K5 Desktop charger |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Charger Model | C-51 |
| Item | UV-K5 Destop Charger |
| Output | DC8.4V 500mAh |
| Main Feature | Charger with LED Indicator |
| Compatible With | CG-UVK5 / UV-K6 /quansheng UV-5R Plus /UV-K58 |
| Color | Black |
| Weight | 120 Grams Approx. |
Instock
There are no reviews yet.