Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 6 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2100 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Metal |
| Model Number | TM-732A, TM-742A |
| Walkie Talkie Type | Repeater |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Brand Name | KSTERA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | microphone |
Instock
There are no reviews yet.