Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 3200mah |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | MTR2000 Battery |
| Frequency Range | DR3000 Battery |
| Dimensions | PMNN4077C Battery |
| Model Number | PMNN4077C Battery |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| Capacity | 3200mah |
| Voltage | 7.4V |
| Battery Type | Li-ion Battery |
| 1 Compatible with Battery | XPR4380, XPR6100, XPR6300 |
| 2 Compatible with Battery | XiRP8200, XiRP8208, XiRP8260 |
| 3 Compatible with Battery | DP3600, DP3601, DP3400, DP3401 |
| 4 Compatible with Battery | DGP4150+, DGP6150+, DGP 8050 |
| 5 Compatible with Battery | DEP 550, DEP 570, DGP4150 |
Instock
There are no reviews yet.