Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2800 |
| Material | Plastic, Plastic |
| Storage Channel | 200, 16 |
| Frequency Range | 4G, 4G |
| Dimensions | 125*64*37mm |
| Model Number | RYKS-318, RYKS-318 |
| Walkie Talkie Type | PoC Network Walkie Talkie, PoC Network Walkie Talkie |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | >50km, 50km |
| Brand Name | RYKS, RYKS |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, FCCCE |
| Output power (W) | 3w-5w |
| Battery capacity (mAh) | 4000 |
| Waterproof Water-Resistant | No |
| IsDisplay | Yes |
Instock
There are no reviews yet.