Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 1500mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | battery |
| Frequency Range | walkie talkie battery |
| Dimensions | BF-T1 OLD BATTERY |
| Model Number | BF-T1 BATTERY |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.