Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | 1800 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Model Number | FA-SC55V FA-SC58V |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | KSTERA |
| Origin | Mainland China |
| Frequency Band(s) | VHF |
| Model | F11 F14 F33G F3001 F70 V88 F3011 F3021 F3101D |
| To Fit | for Icom F11 F14 F33G F3001 F70 V88 F3011 F3021 |
Instock
There are no reviews yet.