Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | >50w |
| Battery Capacity(mAh) | 4000 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP55 |
| Material | Plastic and metal |
| Storage Channel | unlimited |
| Frequency Range | Global calling |
| Dimensions | 115x61x35mm |
| Model Number | Y18 |
| Walkie Talkie Type | PoC Network Walkie Talkie |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | >50km |
| Brand Name | ANYSECU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.