Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, none |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | High Capacity |
| Material | Plastic, Plastic |
| Storage Channel | 3000CH, 3000CH |
| Frequency Range | 136-174MHz 400-520MHz |
| Dimensions | 123*63 * 39mm |
| Model Number | DM-1701, DM-1701 |
| Walkie Talkie Type | Portable, Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km, 3km-5km |
| Brand Name | RYKS, BAOFENG |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CEFCC |
| Output power (W) | 3w-5w |
| Battery capacity (mAh) | High Capacity |
| Waterproof Water-Resistant | IP45 |
| IsDisplay | Yes |
Instock
There are no reviews yet.