Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 29 × 17 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 1500 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP55 |
| Material | Plastic and metal |
| Storage Channel | 16 |
| Frequency Range | UHF 400-470MHz |
| Dimensions | 110*50*32 mm |
| Model Number | 10xKD-C1-U black |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | ANYSECU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Two Way Radio |
Instock
There are no reviews yet.