Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 3 cm |
| Theme | Animals & Nature, Sports |
| Warning | NO |
| Certification | CE |
| Model Number | WJ84 |
| Brand Name | MIANQI TOY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Thickness | 2cm |
| Usage1 | Baby crawling mat |
| Usage2 | Baby activity mat |
| Usage3 | Baby Play Mat |
| Material | PVC |
| Feature1 | Outdoor game |
| Feature2 | Outdoor toy |
| Feature3 | Kids Sprinkler Play Pad Mat |
| Feature4 | Water Game Beach Mat |
| Feature5 | Summer toy |
Leave a review about this product.
Instock






170 CM Children Play Water Mat Summer Beach Inflatable Water Spray Pad Outdoor Game Toy Lawn Swimming Pool Mat Kids Toys







There are no reviews yet.