Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.829 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 9 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2000mah |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 128CH |
| Frequency Range | VHF136-174MHz&UHF400-520MHz |
| Dimensions | 13*5*3cm |
| Model Number | Baofeng UV-82 5W walkies-talkies |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.