Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 4000mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | TG-UV2 PLUS Type-C Battery |
| Storage Channel | TG-UV2 PLUS Type-C Battery |
| Frequency Range | TG-UV2 PLUS Type-C Battery |
| Dimensions | TG-UV2 PLUS Type-C Battery |
| Model Number | TG-UV2 PLUS Type-C Battery |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| Battery Capacity | 4000mAh |
| Voltage | DC 7.2V |
| Net Weight | 130G |
| Color | Black |
| features | Type-C Jack |
Instock
There are no reviews yet.