Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 0.5w-3w |
| Battery Capacity(mAh) | . |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Dimensions | 12*15.2*5.2MM |
| Model Number | SA868S-U |
| Walkie Talkie Type | Repeater |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | G-NiceRF |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Output power up: | 1 w |
| sensitivity: | -124 DBM |
| Transmission distance up to | 3.5 to 5 km in the open area |
| Band width 1 | 2.5/25KHz |
| Frequency range: | SA818-U: 400 ~ 480 MHz |
| Type | Parts |
Instock
There are no reviews yet.