Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 1400mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 16 |
| Frequency Range | 400-470MHz |
| Dimensions | 110*50*18mm |
| Model Number | BF-T22 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.