Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 7 × 8 cm |
| Output Power(w) | 0.5w-3w |
| Battery Capacity(mAh) | 450MAH |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 16ch |
| Frequency Range | 400-470mhz |
| Dimensions | 63x23x14cm |
| Model Number | mini Ear hanging walkie talkie Q1 |
| Walkie Talkie Type | Ear Hook Walkie Talkie |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Brand Name | AUBIGBOSS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.