Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 50 cm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| model | PL2462 |
| weight capacity | 200lbs |
| weght | 28.7lbs |
| length | 110.2in |
| width | 90.6in |
Leave a review about this product.
Instock






VEVOR Inflatable Bounce House Indoor Outdoor Playhouse Trampoline Kid Jumping Bouncer with Blower Slide Storage Bag 110x91x91 in







There are no reviews yet.