Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Warning | no fire |
| Certification | 3C |
| Model Number | INF-87, INF-87 |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Color | red |
| Size | 480cm |
| Material | PVC |
| Type | water slide |
| Feature 1 | Lawn Water Slides 16ft Silp Slide with Spraying |
| Feature 2 | Kids Boys Girls Children Garden Play Swimming Pool Games |
| Feature 3 | Outdoors Kids Inflatable Spray Sprinkler 5M Single Slide |
| Feature 4 | Super Water Slide Ideal Summer Garden Fun |
| Feature 5 | Backyard Play Fun Outdoor Splash Slip N Slide Wave Rider |
Leave a review about this product.
Instock





Lawn Water Slides 16ft Silp Slide with Spraying for Kids Boys Girls Children Garden Play Swimming Pool Games Outdoor Party Toys






There are no reviews yet.